Asma İskele Kiralama

Kiralık Asma İskele

Asma iskele kiralama hizmetinde kaliteli hizmet ve konusunda uzman bir ekiple çalışmanın önemini bizimle çalışmak için bizi tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel en doğru ürün ve hizmet seçimi için bizi aradığınızda her türlü keşif, danışmanlık ve tecrübelerimizi size aktarmaktan memnuniyet duyarız.

İşimizin Arkasındayız

Sungurlar Asma İskele olarak sizlerden gelep taleplere göre en uygun cephe ulaşım sistemini belirleyip verim ve fiyat açısından kiralama önerilerimizi sunuyoruz. Birbirinden farklı amaçlara yönelik cephe ulaşım sistem hizmetleri vermekteyiz. 

Previous
Next

Kiralamanın Avantajları

Asma İskele Kiralama yöntemini kullanarak yüksek maliyetler ödemek yerine işinize gerektiği oranda kullanarak büyük oranda maliyetten tasarruf edersiniz. Böylelikle, nakliye, depolama ve bakım gibi bir çok ek masraftan kurtulmuş olursunuz.

Asma İskele Kiralama Seçenekleri

İhtiyacınıza uygun Asma İskele Kiralama modellerini kiralama tablomuzu kullanarak seçebilirsiniz.

SUN-500
Traksiyonel Vinç

Tüm asma iskelelerimizde, CE sertifikalı isteğe bağlı olarak 350/500/700 kg kapasite opsiyonları bulunan, sonsuz halat çekici traksiyonel tip  vinçler kullanılmaktadır. 

Blockstop
SUN BS-600

Traksiyonel motorlu vincin çektiği taşıyıcı halatın kopması veya herhangi bir nedenle gevşemesi durumunda devreye giren ikincil halat emniyet freni olarak kullanılmaktadır.