Şirket Profili

Previous
Next

1947 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, Türkiye ısı sanayiinin öncüsü olarak kalite ve güven anlayışını kendine ilke edinmiştir. 1975 yılından itibaren SUNGURLAR Asma İskele San. ve Tic. A.Ş. olarak imal etmeye başladığı asma iskeleler ile CEPHE ULAŞIM SİSTEMLERİ konusunda ilk uygulamayı gerçekleştirmiştir.

Böylece bu sektörde de öncülük ederek, o yıllarda gelişen inşaat teknolojisi ve hızlı yapılaşmaya, kendi özel tasarımıyla ürettiği manuel ve motorlu asma iskeleler ile önemli bir katkı sağlamıştır. 1988-2011 yılları arasında Secalt / Lüksemburg ve bu tarihten itibaren de sektörde dünyanın önde gelen firmalarından olan GIND / İspanya (Gondolas In Design), ROSTEK / Finlandiya ve Power Climber / Belçika ile ürün yelpazesini genişletmiş, her türlü projeye çözüm üretebilecek imkan ve kapasiteye ulaşmış, yurtiçi ve yurtdışında, birçok önemli ve prestijli projeye imza atmıştır.

SUNGURLAR Asma İskele San. ve Tic. A.Ş., stratejisini, değişen mimari yapı ihtiyaçlarına cevap verebilen doğru ürünleri geliştirmek, iyi tasarlanan ve yüksek kalite seviyesinde hizmet vermek üzere belirlemiştir. Ürünlerinin kalitesine, güvenilirliğine ve uzun ömürlü olmasına önem vermektedir. Kaliteye verilen öncelik ilkesiyle, ürünlerini dünyanın lider üreticilerden temin etmektedir. Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla, standartlara uygun olarak projelendirme, satış, imalat, montaj ve bakım hizmetlerini vermektedir.